Покрытие для пола Львов
Покрытие для пола Львов
Львов, Львів
Фото 1 Кварц - вінілова плитка AllureFloor ( Аллюрфлор ) 139398

Кварц - вінілова плитка AllureFloor ( Аллюрфлор )

915.2 грн

32.00 $

Купить
Код 139398
Поставщик Покрытие для пола Львов
Сайт поставщика polyx.lviv.ua
Единица измерения 1м. кв
Производитель AllureFloor
Оценка

Описание

 •  1. Для укладання ламінату Allurefloor не потрібно клею - планки кріпляться одна до одної за допомогою запатентованої клейовиї Smart-стрічки, розміщеної по периметру кожної планки.
 •  2. Не вимагає ідеальної підготовки основи - поєднання еластичності, жорсткості і достатньої ваги підлогового покриття Allurefloor дозволяє укладати його на будь-які, навіть нерівні, поверхні і будь-стару підлогу з перепадом до 5 мм. Підійде: бетонна стяжка, керамічна плитка, стара деревянна підлога, ламінат, лінолеум.
 •  3. Інсталяція Allurefloor™ здійснюється легко і швидко - ви можете укласти його без допомоги професіоналів.
 •  4. Економія часу і грошей - підлогове покриття Allurefloor укладається за кілька годин, а не днів.
 •  5. Тихиа, тепла і комфортна підлога - при використанні Allurefloor не потрібно використовувати шумоізоляційні підкладки.
 •  6. 100% вологостійкість - Allurefloor можна стелити навіть у ванній кімнаті або будь-якому іншому вологому приміщенні.
 •  7. Дуже міцна підлога - Allurefloor розрахована на самі серйозні навантаження, відноситься до 43-го класу зносостійкості, чим не може похвалитися жоден ламінат. Верхній захисний шар складається з поліуретану з додаванням оксиду алюмінію.
 •  8. Вишуканиа і красива підлога - зовні і на дотик Allurefloor нічим не відрізняється від натурального дерева, має тиснення на всій поверхні.
 •  9. Allurefloor - екологічно чистий продукт, що підтверджено гігієнічними сертифікатами США, Великої Британії, Німеччини, Бельгії, Чехії та Україні.
 •  10. Інноваційна технологія Smart Floor ™ визнана у світі - отримавши визнання в усьому світі, і масу нагород на різноманітних конкурсах Allurefloor вже використовується людьми і професіоналами в багатьох країнах технологія Allurefloor протягом 4-х років вважається однією з кращих інновацій у будівництві.

 Інформація для замовлення * Ціна: 272 грн. / кв. м * Спосіб упаковки: Ширина 152,4 мм Довжина 914,4 мм Товщина 3,8 мм Захисний шар 0,4 мм (з оксидом алюмінію) Вага 7,30 кг м2 Упаковка 2,23 м2/коробка Результати тестів: Класифікація міцності ( EN 685) група Р, клас 34, 43 Глибина вдавлювання (BS EN 433) 0,6 мм Опір хімікатів (EN 423) 10% Povidone iodine індекс1, індекс, інші субстанції - індекс 0 Стійкість до зношування (BS EN 660-2) Fm - 0,9 mg Fv - 0,45 mm3 Опір втрати кольору більше 7 Допустимість меблеві

Оставить комментарий

Комментарии, отзывы

Так ціна плитки 846 грн чи 272 грн? Чи є у вас в продажі вініловий ламінат?

Смотрите также

Другие предложения